Szybko, profesjonalnie, onlinePorady prawne przez Internet

WSKAZÓWKIJak zamówić poradę?

Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się obok. Koniecznie podaj swoje Imię i/lub nazwisko oraz adres email. Opcjonalnie możesz dodać także aż 3 pliki - mogą to być zdjęcia lub Twoje notatki/pismo. Opisz swoją sprawę lub napisz w czym chciałabyś/chciałbyś uzyskać pomoc.

W odpowiedzi na przesłany formularz otrzymasz krótką informację o Twoim zapytaniu oraz wycenę porady. WYCENA i ZAPOZNANIE się z problemem są BEZPŁATNE . Do tej chwili nie musisz ponosić żadnych kosztów i zrezygnować z usługi.

Jeśli chcesz, abyśmy przekazali Ci pełną, profesjonalną poradę prawną (np. sporządzili pozew o rozwód, czy wniosek o podwyższenie alimentów, udzielili odpowiedzi na nurtujące Cię pytania prawne) w odpowiedzi na naszą wycenę wystarczy, że uiścisz koszt opłaty za pomoc prawną przez internet na numer rachunku bankowego wskazany w mailu.

Od tej pory Twoje zapytanie stanie się w pełni opłacone i adwokat zajmie się Twoją sprawą. Poinformujemy Cię o terminie odpowiedzi, a także jej zakresie. Wskażemy najlepsze rozwiązanie, a także zaoferujemy usługi dodatkowe, które mogą się przydać podczas procesu.

PORADY PRAWNE ONLINE

Możesz także napisać bezpośrednio na nasz adres email dostępny poniżej. Na każdy email odpowiemy w ciągu 24h!
sylwia@adwokatkuligowska.pl

FORMULARZ E-MAIL Napisz do nas

Porady prawne przez Internet świadczymy całą dobę - 7 dni w tygodniu. Bezpłatną informację o Twojej sprawie oraz wycenę otrzymasz w odpowiedzi. Wypełnij poniższy formularz.

    adwokat
    Sylwia Kuligowska

    Wojska Polskiego 8/27, Bydgoszcz
    + 48 605 053 655
    sylwia@adwokatkuligowska.pl