prawo cywilneUpadłość konsumencka Bydgoszcz

https://adwokatkuligowska.pl/wp-content/uploads/2023/09/coins-948603_1280.jpg

Nie jesteś w stanie spłacać zaciągniętych zobowiązań? Pomimo płacenia rat, zadłużenia nie widać końca. Wpadłeś w spiralę długów i nie wiesz jak wyjść z tej sytuacji? Upadłość konsumencka Bydgoszcz może być rozwiązaniem właśnie dla ciebie. Nie zwlekaj dłużej z podjęciem działań i zgłoś się do naszej kancelarii adwokackiej po pomoc prawną.

Upadłość konsumencka pozwala na oddłużenie i rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Kto może ogłosić upadłość konsumencka? Przesłanką pozytywną do ogłoszenia upadłości osoby fizycznej jest niewypłacalność dłużnika, czyli w której dłużnik utracił możliwość wykonywania swoich zobowiązań finansowych. Ustawa przewiduje również katalog przesłanek negatywnych, których zaistnienie skutkować będzie oddaleniem wniosku przez Sąd. Dlatego tak ważne jest, by wniosek został dobrze skonstruowany, umotywowany i udokumentowany. Nie działaj na własną rękę. Skontaktuj się z nami, by „wyjść na prostą”.

Co raz więcej osób boryka się z problemami finansowymi i zadłużeniem, którego najprawdopodobniej nie spłacą do końca życia. Przyczyn długów może być wiele: utrata pracy, choroba, rozwód, hazard czy niewłaściwe inwestowanie. Nie oznacza to, że musimy borykać się z długami do końca życia.

Z pomocą przychodzi upadłość konsumencka Bydgoszcz. To instytucja, która cieszy się co raz większą popularnością wśród dłużników.

Nasza kancelaria świadczy pomoc prawną na każdy etapie postępowania – od konsultacji i doradztwa poprzez pomoc w przygotowaniu wniosków, aż po reprezentowanie dłużnika przed sądem upadłościowym.

W procesie upadłościowym rozróżniamy pozytywne i negatywne przesłanki ogłoszenia upadłości. Te pierwsze muszą zaistnieć aby sąd mógł ogłosić upadłość, z kolei w wypadku tych drugich, ich istnienie czyni ogłoszenie upadłości niemożliwym. Dlatego tak ważne jest by wniosek o ogłoszenie upadłości nie zawierał braków formalnych, był właściwe umotywowany oraz by załączono do niego wszystkie niezbędne dokumenty. I tu z pomocą przychodzi nasza kancelaria adwokacka, która jest gwarantem skutecznego wniesienia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej i oddłużenia dłużnika. Nie zwlekaj i już dziś podejmij działania by skończyć z zadłużeniem.

adwokat Sylwia Kuligowska

jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie uzyskała tytuł magistra prawa broniąc pracę magisterską z zakresu prawa karnego. W swojej pracy kieruje się zasadami etyki zawodowej i przepisami prawa, starając się przedstawić Klientowi wszystkie możliwe rozwiązania i pomóc w wyborze najlepszego, zapewniając przy tym poufność i dyskrecję.

adwokat
Sylwia Kuligowska

Wojska Polskiego 8/27, Bydgoszcz
+ 48 605 053 655
sylwia@adwokatkuligowska.pl